Polskie Stowarzyszenie

Modelarzy Samochodów Prędkich

Lista zawodników

Łącznie zarejestrowanych zawodników: 80

Liczba zgłoszonych modeli: 112

Białoruś 2     3

Bułgaria 1     2

Estonia 13     19

Francja 3     3

Niemcy 13     16

Węgry 6     8

Włochy 1     1

Litwa 2     2

Norwegia 1     1

Polska 7     10

Rosja 5     11

Szwecja 7     11

Szwajcaria 9     9

Ukraina 10     16

Klasa 1

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Lothar Runkehl 458 D029
2 Nataliia Furso 001 CH080
3 Heinz Bach 457 CH006
4 Sylvia Bach-Junker 1329 CH088
5 Jan-Erik Falk 349 S007
6 Serhiy Kovalchuk 1293 UKR571
7 Serhiy Kovalchuk 1262 UKR571
8 Lembit Vaher 653 EE007
9 Sven Aadla 658 EE003
10 Evgenii Solovev 745 RUS51
11 Evgenii Solovev 1261 RUS51
12 Bolesław Judkowiak 1186 PL033
13 Rain Teder 978 EE005

Klasa 2

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Lauri Teder 1342 EE077
2 Stig Hagberg 1446 S263
3 Vladimir Smolnikov 1292 UKR970
4 Vladimir Smolnikov 1438 UKR970
5 Horst Denneler 212 D34
6 Volker Besang 1353 D042
7 Piotr Jopek 1423 PL017
8 Endre Bogdan 956 H460
9 Andrei Usanov 756 RUS016
10 Andrei Usanov 757 RUS016
11 Lembit Vaher 654 EE007
12 Hannes Virunurm 1428 EE010
13 Andre Luman 1401 EE012
14 Imre Mayer 091 H292
15 Torbjörn Johannessen 1193 N1
16 Mirosław Horla 847 PL023
17 Gabor Dobrocsi 407 H793
18 Gabor Dobrocsi 1479 H793
19 Priit Hoyer 594 EE013
20 Yaroslav Krottchenkov 1457 BY021

Klasa 3b

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
----

Klasa 3

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Marek Fechner 1226 PL032
2 Vladimir Kiper 1430 RUS005
3 Vladimir Kiper 1212 RUS005
4 Stig Hagberg 1225 S263
5 Ihor Safiyanyk 1436 UKR714
6 Ihor Safiyanyk 1333 UKR714
7 Taras Priadka 1334 UKR911
8 Andrei Smolnikov 1462 UKR971
9 Berthold Kästle 1247 D37
10 Glenn Pülm 1303 D85
11 Fanny Krasznai 1236 F123
12 Francois Krasznai 1085 F76
13 Anna Bogdanne Mako 828 H1431
14 Lev Shprints 1486 RUS145
15 Mart Sepp 952 EE006
16 Mart Sepp 951 EE006
17 Andre Luman 981 EE012
18 Taavi Kirsimägi 1393 EE017
19 Nikolai Kubasov 1431 RUS069
20 Nikolai Kubasov 1381 RUS069
21 Irina Mykhailovich 1475 UKR901
22 Evgenii Solovev 856 RUS51
23 Evgenii Solovev 855 RUS51
24 Hajnalka Mayer 1452 H5030
25 Viktória Mayer 1453 H5029
26 Mirosław Horla 1246 PL023
27 Mirosław Horla 1367 PL023
28 Edvard Stelling 1316 LIT017
29 Daiva Stelling 1081 LIT005

Klasa 4

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Christoph Rabenseifner 1273 D011
2 Augustyn Wegera 1282 PL028
3 Lyubomir Konarski 1245 23-01
4 Lyubomir Konarski 1243 23-01
5 Urs Bach 1312 CH009
6 Jan-Erik Falk 1277 S007
7 Andriy Suhin 1228 UKR712
8 Oleksandr Soroka 1399 UKR572
9 Oleksandr Soroka 1398 UKR572
10 Valerii Vagin 1241 UKR851
11 Valerii Vagin 1221 UKR851
12 Viktor Vasilenko 1278 UKR969
13 Anette Besang 1422 D021
14 Thomas Finn 1408 D14
15 Manuel Finn 1325 D15
16 Berthold Kästle 1426 D37
17 Alfred Kirschner 157 D43
18 Joseph Krasznai 1456 F40
19 Tonu Sepp 1200 EE009
20 Tonu Sepp 1402 EE009
21 Tiit Luman 1098 EE015
22 Tiit Luman 1166 EE015
23 Alberto Adreani 1413 I53
24 Valeri Krottchenkov 964 BY001

Klasa 5

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Magnus Laas 478 EE008
2 Walter Roeder 055 D067
3 Peter Arlautzki 037 CH072
4 Gilbert Huguenin 1387 CH255
5 Hans Isenegger 605 CH026
6 Michael Schmutz 1389 CH079
7 Paul-Otto Ströbel 1511 CH023
8 Andriy Suhin 763 UKR712
9 Stellan Ekström 1369 S120
10 Horst Denneler 160 D34
11 Horst Denneler 629 D34
12 Leif Linden 1368 S159
13 Leif Linden 565 S159
14 Piotr Jopek 997 PL017
15 Kurt-Wilhelm Hähnsen 1324 D90
16 Endre Bogdan 550 H460
17 Mats Böhlin 1223 S110
18 Mats Böhlin 1224 S110
19 Karl-Arne Karlsson 1346 S042
20 Tonu Sepp 950 EE009
21 Ando Rohtmets 1373 EE014
22 Tadeusz Koronka 991 PL010
23 Tadeusz Perzyński 1146 PL029
24 Valeri Krottchenkov 1337 BY001
25 Dieter Hecht 1409 D017
26 Bengt Grönlund 1400 S267
 © 2016  |  Polish Speed Model-Car Association
Projekt i realizacja MYKK
plen