Polskie Stowarzyszenie

Modelarzy Samochodów Prędkich

Lista zawodników

Łącznie zarejestrowanych zawodników: 51

Osoby towarzyszące: 8

Liczba zgłoszonych modeli: 87

Estonia 8     17

Niemcy 8     11

Włochy 1     1

Litwa 2     2

Polska 14     26

Rosja 1     2

Szwecja 4     8

Szwajcaria 4     5

Ukraina 7     12

Wielka Brytania 2     3

Klasa 1

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Rain Teder 648 EE005
2 Rain Teder 982 EE005
3 Zbigniew Cholewczyński 492 19
4 Bolesław Judkowiak 1186 Pl 33
5 Lembit Vaher 653 EE007
6 Aleksandr Barbin 1615
7 Volker Besang 0859 D 042
8 Lauri Teder 978 EE077
9 Sylvia Bach 1329

Klasa 2

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Hannes Virunurm 1652 ee010
2 Manuel Finn 1666 D015
3 Volodimir Dombrovskyi 1832 327
4 Lembit Vaher 1589 EE007
5 Lembit Vaher 654 EE007
6 Wiktor Kierbicz 1423
7 Aleksandr Barbin 337
8 Volker Besang 1353 D 042
9 Edvard Stelling 1830 PL
10 Volodymyr Smolnikov 1663 970
11 Volodymyr Smolnikov 1665 970
12 Oliver Monk 1627 GB010
13 Mirosław Horla 848
14 Mirosław Horla 847

Klasa 3b

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Raimondas Kochanauskas 1417 LIT029
2 Linas Adomavičius 1081 7
3 Artur Jaskólski 1836 PL 043
4 Pasquale Mainieri 1835 PL 035
5 Marek Fechner 1226 PL032
6 Franciszek Fechner 1928 PL046
7 Ihor Safiyanyk 1333 UKR-714
8 Ranno Põhjakas 1905 EE023
9 Reimo Põhjakas 1906 EE024
10 Lauri Teder 1436 EE077
11 Dmytro Bilyk 1570 978
12 Dmytro Bilyk 1576 978
13 Mirosław Horla 1246

Klasa 3

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Hannes Virunurm 1712 ee010
2 Augustyn Wegera 1706 28
3 Augustyn Wegera 1923 28
4 Pasquale Mainieri 1519 PL 035
5 Marek Fechner 1424 PL032
6 Horst Denneler 1176 34
7 Jan-Erik Falk 1624 SE 007
8 Kenth Jansson 1668 282
9 Kenth Jansson 1151 282
10 Patryk Jerks 1497
11 Edvard Stelling 1833 PL
12 Lauri Teder 1563 EE077
13 Lauri Teder 1202 EE077
14 Serhii Khasanov 1703 977
15 Serhii Khasanov 1720 977
16 Andrii Smolnykov 1721 971
17 Andrii Smolnykov 1617 971
18 Daniela Schmutz 1630 053
19 Steve Turley 1527
20 Mirosław Horla 1495

Klasa 4

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Tõnu Sepp 1200 EE009
2 Tõnu Sepp 1500 EE009
3 Anders Martinelle 1489 268
4 Anders Martinelle 1909 268
5 Bernard Kühn 1708 41
6 Thomas Finn 1408 D014
7 Augustyn Wegera 1282 28
8 Augustyn Wegera 1929 28
9 Jan-Erik Falk 1277 SE 007
10 Volker Besang 1426 D 042
11 Anette Besang 1422 D-021
12 Edvard Stelling 1635 PL
13 Valerii Vagin 1221 UKR-851
14 Valerii Vagin 1402 UKR-851
15 Steve Turley 1496
16 Alberto Adreani 1413

Klasa 5

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Tõnu Sepp 1650 EE009
2 Piotr Jopek 996 PL17
3 Piotr Jopek 997 PL17
4 Dieter Hecht 1409 D-017
5 Walter Röder 055 D-067
6 Horst Denneler 629 34
7 Richard Helander 1662 s-111
8 Richard Helander 1455 s-111
9 Ando Rohtmets 1651 EE014
10 Tadeusz Koronka 1922 PL-010
11 Tadeusz Koronka 991 PL-010
12 Willi Hähnsen 1324 D090
13 Michael Schmutz 1511 079
14 Michael Schmutz 1389 079
15 Paul-Otto Ströbel 1388 023
 © 2016  |  Polish Speed Model-Car Association
Projekt i realizacja MYKK
plen