Polskie Stowarzyszenie

Modelarzy Samochodów Prędkich

Lista zawodników

Łącznie zarejestrowanych zawodników: 53

Liczba zgłoszonych modeli: 84

Estonia 12     19

Niemcy 5     6

Włochy 1     1

Litwa 2     2

Polska 10     18

Rosja 1     2

Szwecja 6     12

Szwajcaria 3     4

Ukraina 11     16

Wielka Brytania 2     4

Klasa 1

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Rain Teder 982 EE005
2 Zbigniew Cholewczyński 492
3 Anders Martinelle 1302 268
4 Lembit Vaher 653 EE007
5 Raimond Viires 593 EE069
6 Taavi Orumaa 805 EE420
7 Aleksandr Barbin 1615 008
8 Andrii Yakymiv 1622 UKR973

Klasa 2

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Hannes Virunurm 1652 ee010
2 Oliver Monk 1627 GB010
3 Evhenii Krachun 1704 726
4 Volodimir Dombrovskiy 1832 322
5 Mirosław Horla 847 PL023
6 Piotr Jopek 1423 PL17
7 Lembit Vaher 654 EE007
8 Lembit Vaher 1589 EE007
9 Aleksandr Barbin 337 008
10 Juri Gontar 1718 EE126
11 Manuel Finn 1666 015
12 Volodymyr Smolnikov 1665 970
13 Volodymyr Smolnikov 1663 970
14 Andrii Abramyk 1584 UKR310

Klasa 3b

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Linas Adomavicius 1081 7
2 Raimondas Kochanauskas 1417 LIT 029
3 Pasquale Mainieri 1835 pl 035
4 Mirosław Horla 1246 PL023
5 Mirosław Horla 1367 PL023
6 Taras Priadka 1581 911
7 Ranno Pohjakas 1556 023
8 Reimo Pohjakas 1449 024
9 Artur Jaskólski 1836 PL 0043
10 Ihor Safiyanyk 1333 714
11 Dmytro Bilyk 1570 978
12 Dmytro Bilyk 1576 978
13 Marek Fechner 1226 PL032
14 Ülo Liimask 1308 EE022
15 Ülo Liimask 1561 EE022

Klasa 3

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Daniela Schmutz 1630 053
2 Augustyn Wegera 1706 28
3 Jan-Erik Falk 1624 S007
4 Hannes Virunurm 1712 ee010
5 Oliver Monk 1526 GB010
6 Steve Turley 1527 GB008
7 Pasquale Mainieri 1519 pl 035
8 Kenth Jansson 1151 282
9 Kenth Jansson 1231 282
10 Horst Denneler 1176 034
11 Mirosław Horla 1495 PL023
12 Mikael Sundgren 1488
13 Patryk Jerks 1497 PL 37
14 Juri Gontar 1410 EE126
15 Andrii Smolnykov 1721 971
16 Andrii Smolnykov 1617 971
17 Edvard Stelling 1633 005
18 Andrii Yakymiv 1566 UKR973
19 Marek Fechner 1424 PL032

Klasa 4

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Tonu Sepp 1200 009
2 Tonu Sepp 1500 009
3 Augustyn Wegera 1282 28
4 Jan-Erik Falk 1277 S007
5 Steve Turley 1496 GB008
6 Mikael Sundgren 2573
7 Alberto Adreani 1413 53
8 Anders Martinelle 1489 268
9 Anders Martinelle 953 268
10 Leonid Dvornitski 1478 976
11 Thomas Finn 1408 D014
12 Edvard Stelling 1635 005
13 Andrii Abramyk 1709 UKR310

Klasa 5

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Tonu Sepp 1650 009
2 Ando Rohtmets 1651
3 Andriy Sukhin 763 Ukr-712
4 Michael Schmutz 1389 079
5 Michael Schmutz 1631 079
6 Paul-Otto Strobel 1511 023
7 Dieter Hecht 1409 D - 017
8 Nils Bjork 1340 S 63
9 Walter Roder 055 D067
10 Horst Denneler 629 034
11 Tadeusz Koronka 991 PL-010
12 Tuuli Pohjakas 1099 098
13 Piotr Jopek 997 PL17
14 Richard Helander 1662 s111
15 Richard Helander 1455 s111
 © 2016  |  Polish Speed Model-Car Association
Projekt i realizacja MYKK
plen