Polskie Stowarzyszenie

Modelarzy Samochodów Prędkich

Lista zawodników

Łącznie zarejestrowanych zawodników: 41

Osoby towarzyszące: 3

Liczba zgłoszonych modeli: 67

Estonia 2     4

Francja 2     2

Niemcy 4     5

Węgry 3     5

Litwa 2     2

Polska 8     15

Rosja 2     3

Szwecja 9     16

Szwajcaria 2     4

Ukraina 7     11

Klasa 1

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Anders Martinelle 1302 268
2 Rain Teder 978 EE005
3 Björn Svensson 1025 081
4 Björn Svensson 604 081
5 Györgyi Bondor 405 H-4232
6 Zbigniew Cholewczyński 492 PL-019
7 Andrii Yakymiv 1622
8 Bolesław Judkowiak 1186

Klasa 2

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Piotr Jopek 1423 17
2 Volodymyr Smolnikov 1663 Ukr970
3 Volodymyr Smolnikov 1665 Ukr970
4 Mirosław Horla 847
5 Stig Hagberg 1446 263
6 Györgyi Bondor 407 H-4232
7 Gábor Dobrocsi 1479
8 Evhenii Krachun 1704 726

Klasa 3b

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Linas Adomavičius 1081 007
2 Mirosław Horla 1367
3 Mirosław Horla 1246
4 Mika Döring 1162 053
5 Gábor Pető 1321 3558
6 Pasquale Mainieri 1226 35
7 Raimondas Kochanauskas 1417 029

Klasa 3

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Kenth Jansson 1151 S-282
2 Kenth Jansson 1231 S-282
3 Paul-Otto Ströbel 1520 023
4 Andrii Smolnykov 1617 Ukr971
5 Andrii Smolnykov 1721 Ukr971
6 Serhii Khasanov 1477 977
7 Serhii Khasanov 1720 977
8 Horst Denneler 1176 D 034
9 Wegera Augustyn 1425 28
10 Wegera Augustyn 1706 28
11 Mikael Sundgren 1488
12 Mirosław Horla 1495
13 Alexey Nikulin 1220 019
14 Alexey Nikulin 1164 019
15 Nils Bjork 1668 S 63
16 Pasquale Mainieri 1519 35
17 Jan-Erik Falk 1624 S007

Klasa 4

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Tõnu Sepp 1500 009
2 Tõnu Sepp 1200 009
3 Anders Martinelle 1489 268
4 Wegera Augustyn 1282 28
5 Mikael Sundgren 2573
6 Gábor Pető 1278 3558
7 Jan-Erik Falk 1277 S007
8 Kuhn Bernard 1708 41
9 Valerii Vagin 1221 UKR 851
10 Valerii Vagin 1402 UKR 851

Klasa 5

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Tõnu Sepp 1650 009
2 Piotr Jopek 997 17
3 Michael Schmutz 1389 079
4 Michael Schmutz 1631 079
5 Paul-Otto Ströbel 1511 023
6 Richard Helander 1455 s-111
7 Richard Helander 1662 s-111
8 Horst Denneler 629 D 034
9 Karl-Arne Karlsson 1661 S-042
10 Dieter Hecht 1409 D - 017
11 Walter Röder 055 D067
12 Nils Bjork 1340 S 63
13 Konstantin Utkin 1433 070RU
14 Tadeusz Koronka 991
15 Michel Duran 1370 F8
16 Danielle Duran 122 F88
17 Andriy Sukhin 763 ukr712
 © 2016  |  Polish Speed Model-Car Association
Projekt i realizacja KAMPEKI
plen