Polskie Stowarzyszenie

Modelarzy Samochodów Prędkich

Lista zawodników

Łącznie zarejestrowanych zawodników: 58

Liczba zgłoszonych modeli: 87

Estonia 7     13

Francja 2     2

Niemcy 10     11

Węgry 2     3

Włochy 1     1

Litwa 4     5

Polska 8     13

Rosja 2     3

Szwecja 4     6

Szwajcaria 5     7

Ukraina 10     18

Wielka Brytania 3     5

Klasa 1

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Heinz Bach 300 CH006
2 Heinz Bach 457 CH006
3 Sylvia Bach-Junker 1329 CH088
4 Sylvia Bach-Junker 1327 CH088
5 Lembit Vaher 653 EE007
6 Bolesław Judkowiak 1186 PL033
7 Aaron Monk 1564 GB012
8 Györgyi Bondor 405
9 Lysenko Viktor 627 UKR516
10 Lysenko Viktor 327 UKR516

Klasa 2

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Vladimir Smolnikov 1438 UKR970
2 Vladimir Smolnikov 1292 UKR970
3 Volker Besang 1353 D042
4 Manuel Finn 88 D15
5 Piotr Jopek 1423 PL017
6 Lembit Vaher 654 EE007
7 Hannes Virunurm 1428 EE010
8 Oliver Monk 1404 GB010
9 Gabor Dobrocsi 1479 H793
10 Gabor Dobrocsi 407 H793

Klasa 3b

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Ihor Safiyanyk 1436 UKR714
2 Ihor Safiyanyk 1333 UKR714
3 Taras Priadka 1334 UKR911
4 Taras Priadka 1565 UKR911
5 Lev Shprints 1486 RUS145
6 Mart Sepp 951 EE006
7 Mirosław Horla 1246 PL023
8 Mirosław Horla 1367 PL023
9 Daiva Stelling 1416 LIT005
10 Pasquale Mainieri 1226 PL035
11 Arco Aria 1395 EE071
12 Linas Adomavičius 1081 LIT007
13 Raimondas Kochanauskas 1417 LIT029
14 Anders Martinelle 1532 S268
15 Theo Verheul 1056 D077
16 Mika Döring 1162 D53

Klasa 3

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Marek Fechner 1424 PL032
2 Augustyn Wegera 1425 PL028
3 Andrii Smolnykov 1515 UKR971
4 Andrii Smolnykov 1571 UKR971
5 Mart Sepp 1151 EE006
6 Hannes Virunurm 1504 EE010
7 Mirosław Horla 1495 PL023
8 Edvard Stelling 1525 LIT017
9 Pasquale Mainieri 1519 PL035
10 Oliver Monk 1526 GB010
11 Steve Turley 1527 GB008
12 Nils Björk 1156
13 Mikael Sundgren 1488
14 Andrii Yakymiv 1566 UKR973

Klasa 4

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Augustyn Wegera 1282 PL028
2 Jan-Erik Falk 1277 S007
3 Oleksandr Soroka 1399 UKR572
4 Oleksandr Soroka 1514 UKR572
5 Valerii Vagin 1402 UKR851
6 Valerii Vagin 1221 UKR851
7 Viktor Vasilenko 1437 UKR969
8 Anette Besang 1422 D021
9 Thomas Finn 1408 D14
10 Tonu Sepp 1500 EE009
11 Tonu Sepp 1200 EE009
12 Alberto Adreani 1413 I53
13 Edvard Stelling 1041 LIT017
14 Arco Aria 1517 EE071
15 Steve Turley 1496 GB008
16 Wolfgang Schmid 1318
17 Wolfgang Schmid 1574
18 Anders Martinelle 1489 S268
19 Serhiy Tsybanov 1228 UKR905

Klasa 5

# Nazwisko i imię FEMA No NAT No
1 Walter Roeder 055 D067
2 Gilbert Huguenin 1387 CH255
3 Paul-Otto Ströbel 1511 CH023
4 Piotr Jopek 997 PL017
5 Kurt-Wilhelm Hähnsen 1324 D90
6 Tonu Sepp 950 EE009
7 Ando Rohtmets 1373 EE014
8 Tadeusz Koronka 991 PL010
9 Tadeusz Perzyński 1146 PL029
10 Dieter Hecht 1409 D017
11 Raivo Röhni 1201 EE020
12 Nils Björk 1340
13 Michel Duran 1370 F008
14 Danielle Duran 122 F088
15 Christoph Zaugg 1390
16 Andrii Yakymiv 0000 UKR973
17 Konstantin Utkin 1464 RUS070
18 Konstantin Utkin 1433 RUS070
 © 2016  |  Polish Speed Model-Car Association
Projekt i realizacja KAMPEKI
plen